Zarząd

Jarosław Święcicki - Prezes Zarządu

Współzałożyciel spółki Melog.com - czołowego dostawcy usług internetowych i informatycznych dla rynku nieruchomości w Polsce. Pomysłodawca i współtwórca pionierskich przedsięwzięć na polskim rynku internetowym - w tym m.in. pierwszych systemów zarządzania treścią - witryn typu CMS (m.in. na potrzeby Narodowych Funduszy Inwestycyjnych), jednego z pierwszych zintegrowanego z WWW systemu oprogramowania dla agencji nieruchomości, a także jednej z pierwszych porównywarek produktów w polskim internecie (to.czy.to)

Doradzał i prowadził projekty internetowe i intranetowe dla czołowych w swoich branżach spółek m.in. PZU SA, Allianz SA, Baker McKenzie, Medycyna Rodzinna SA, Energotel SA. Współpracował i doradzał firmie Real Web srl , wydawcy m.in. czołowego włoskiego portalu nieruchomościowego www.immobiliare.it

W latach 2003-2006 konsultant zarządu QXL Ricardo plc - właściciela sieci serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych w całej Europie (m.in. allegro.pl).

Odpowiada za strategię Grupy oraz marketing.

 

 

ST Zdjecie.jpg

Sławomir Topczewski - Wiceprezes Zarządu

Absolwent organizacji i zarządzania Politechniki Warszawskiej (ukończył w 1991 r.). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie, związane z restrukturyzacjami firm oraz budowaniem efektywnych zespołów – również w koncernach międzynarodowych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak: Polnet Technologies International, polski oddział włoskiej firmy teleinformatycznej Olivetti, Polski Handel Spożywczy SA. W latach 1997-1999 jako Senior Project Manager współtworzył polski oddział europejskiego koncernu informatycznego Origin (obecnie AtosOrigin/Atos). Potem kolejno w firmach: Philips Polska (1999-2003) – jako dyrektor IT odpowiedzialny za struktury korporacyjne IT w Polsce i regionie Europy Centralnej oraz w Grupie Polpharma (2003-2007) - jako dyrektor korporacyjny IT odpowiedzialny za teleinformatykę w spółkach i biurach w Polsce i za granicą (Rosja, Ukraina, Kazachstan i kraje bałtyckie).

Od 2007 roku prowadzi własną działalność gospodarczą (TOPMARTI - doradztwo i projekty restrukturyzacyjne oraz informatyczne), głównie dla branży płatnej telewizji cyfrowej. Od 2011 do stycznia 2013 pracował jako Dyrektor Działu IT i Biura Projektów w Platformie Cyfrowej „n” (ITI Neovision) - w trakcie przygotowywania spółki do konsolidacji z Cyfrą +. Od lutego 2013 do końca września 2014 pełnił kolejno funkcje Członka Zarządu, p.o. Prezesa Zarządu oraz Prezesa Zarządu w spółkach Grupa Nokaut SA oraz Nokaut.pl Sp. z o.o.

Odpowiada za operacyjne zarządzanie firmą, relacje inwestorskie oraz IT.