Virtal w elitarnym gronie 20 uczestników Google Elevator

Należąca do Grupy MZN Property agencja marketingu interaktywnego Virtal Sp. z o.o. znalazła się w gronie 20 firm, które wezmą udział w prestiżowym programie Google Elevator.

Zaproszenie do programu Google Elevator to dowód uznania dla najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji digitalowych w Polsce. Do ekskluzywnego grona 20 firm uczestniczących w programie Google zaprosił  wyspecjalizowaną w obsłudze efektywnościowych kampanii reklamowych (SEM/SEO)  spółkę Virtal. O sukcesie firmy zdecydowało spełnienie szeregu wymagań Google dotyczących m.in. wysokiej jakości świadczonych usług, prowadzenia efektywnych kampanii oraz dynamicznego wzrostu skali działalności.

Virtal jest częścią technologiczno-finansowej Grupy MZN Property, która realizuje plan budowy platformy OneStopShop dla rynku nieruchomości. Ekosystem oferuje usługi dla klientów indywidualnych poszukujących mieszkań i domów oraz partnerów biznesowych – agencji nieruchomości i deweloperów. Virtal specjalizuje się w obsłudze inwestycji deweloperskich oraz branży przemysłowej. Do grona jej klientów należą takie firmy jak Borga, TS Invest i Enbio.

Celem programu Google Elevator jest wzmocnienie potencjału zaproszonych firm, przyśpieszenie ich ekspansji rynkowej i w efekcie dalsze zwiększenie obrotów. Podczas specjalistycznych szkoleń i warsztatów uczestnicy otrzymają szerokie wsparcie zarówno biznesowe, jak i produktowe. Poznają także najnowsze rozwiązania technologiczne, które pozwolą zwiększyć konkurencyjność usług na szybko rosnącym rynku zaawansowanej reklamy online.

„Zakwalifikowanie się do programu Google Elevator to dla nas wielkie osiągnięcie. Najbardziej cieszy nas jednak to, że otwierają się przed nami bramy ogromnej skarbnicy wiedzy - wiedzy, która w biznesie jest bezcenna. Dopiero jej zgłębienie i efektywnie wykorzystanie będzie dla nas sukcesem” – powiedział Paweł Kuźma, Prezes Zarządu Virtal Sp. z o.o.

W poprzednich latach realizowany przez międzynarodowy koncern projekt nosił nazwę Google Rising Stars, w tym roku został przemianowany na Google Elevator.

Na skróty

Raporty

Prezentacje

O spółce