Przychody MZN Property wzrosły w maju o prawie 40% r/r

Grupa MZN Property, budująca technologiczną platformę nieruchomościowo-finansową Morizon.pl, wypracowała w maju przychody o 38,9% wyższe niż rok wcześniej. Wartość przychodów wyniosła 2.274 tys. zł, co jest jednym z najlepszych miesięcznych wyników w historii Grupy.

Grupa MZN Property konsekwentnie realizuje budowę technologicznej platformy OneStopShop dla rynku nieruchomości i finansów, która docelowo będzie oferować wsparcie we wszystkich etapach poszukiwania, finansowania i zawierania transakcji nieruchomościowych oraz dostęp do szerokiej oferty produktów kredytowych.

- „Jesteśmy bardzo zadowoleni z przychodów wypracowanych w maju. Osiągnęliśmy drugie najwyższe miesięczne przychody w historii Grupy, pomimo historycznie słabszego miesiąca w roku. To efekt pracy całego zespołu, która przyczyniła się do wzrostu zarówno w segmencie nieruchomościowym, jak i finansowym. Jednocześnie uruchamiamy właśnie szereg nowych projektów – takich jak franczyza finansowa Lendi, Ekspert Online czy współpraca transakcyjna z deweloperami co powinno przynieść pozytywne rezultaty w nadchodzących kwartałach” – komentuje Jarosław Święcicki, Prezes MZN Property.

Grupa osiągnęła dobre wyniki sprzedaży w obu segmentach działalności – nieruchomościowym i finansowym. Wzrost wyników segmentu nieruchomościowego, to zasługa umocnienia pozycji Morizon.pl na rynku serwisów nieruchomościowych, pozyskania nowych użytkowników oraz w konsekwencji wzrostu średniego przychodu od klientów profesjonalnych.  

Już w czerwcu Grupa uruchomi pierwszą w Polsce platformę internetowej dystrybucji kredytów hipotecznych. Będzie ona częścią ekosystemu OneStopShop i umożliwi dostęp do rzeczywistych ofert największych banków w Polsce. Platforma uprości proces kredytowy i przeniesie jego istotną część do strefy online.a

Na skróty

Raporty

Prezentacje

O spółce