Grupa MZN Property wypracowała w lipcu rekordowe przychody

Grupa MZN Property, właściciel platformy nieruchomościowo-finansowej Morizon.pl, wypracowała w lipcu 2018 r. 2.409 tys. zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży, co oznacza wzrost o 36,4 proc. względem lipca 2017 r. Jest to najwyższa miesięczna wartość w historii Grupy. W połowie sierpnia platforma do internetowej dystrybucji kredytów hipotecznych realizowana przez Grupę weszła w fazę soft-launch.

- W lipcu, pomimo sezonu wakacyjnego, po raz kolejny w tym roku udało nam się ustanowić rekordowe miesięczne przychody. Wysoka dynamika wyników to zasługa dobrej kondycji obu segmentów działalności i kolejny już dowód skuteczności obranego przez nas kierunku rozwoju, łączącego wzmocnienie marki Morizon i rozbudowę oferty usług finansowych. – komentuje Jarosław Święcicki, prezes MZN Property.

Grupa finalizuje prace związane z uruchomieniem platformy internetowej dystrybucji kredytów hipotecznych. W ubiegłym tygodniu platforma weszła w fazę tzw. soft-launch, co oznacza, że jest już gotowym produktem. Przez najbliższe kilka tygodni potrwają otwarte testy, które służą dopracowaniu tzw. user experience oraz wprowadzeniu ostatnich poprawek.

- Wkraczamy coraz mocniej w sektor finansów i wierzymy, że w średnim terminie pozytywnie wpłynie to na wypracowywane przez nas wyniki. Rozwijamy franczyzową sieć ekspertów kredytowych pod marką Lendi, zarówno w obszarze kredytów hipotecznych, jak i pożyczek gotówkowych. Równocześnie rozpoczęliśmy fazę otwartych testów pierwszej w Polsce platformy internetowej dystrybucji kredytów hipotecznych, które służą wprowadzeniu ostatnich poprawek przed rozpoczęciem działań promujących platformę. – dodaje Jarosław Święcicki.

Testowa wersja platformy jest dostępna pod adresem: www.morizon.pl/finanse.  

Grupa MZN Property konsekwentnie realizuje budowę unikalnej na polskim rynku platformy OneStopShop w sektorze nieruchomości i finansów. Zakłada ona wsparcie klienta na wszystkich etapach kupna nieruchomości: poszukiwania, finansowania i finalizacji transakcji nieruchomościowej oraz dostęp do kredytów i pożyczek.

Na skróty

Raporty

Prezentacje

O spółce