Virtal uzyskał najwyższy status „Partner Google Premier”

Należąca do Grupy MZN Property agencja marketingu interaktywnego Virtal uzyskała najwyższy status partnerski Google Ads – „Partner Google Premier”. Status ten jest potwierdzeniem wysokich umiejętności i wiedzy w zakresie Google Ads oraz rosnącej pozycji agencji na rynku.

Virtal od listopada 2017 r. do lipca 2018 r. brał udział w prestiżowym programie Google Elevator, którego celem było wzmocnienie potencjału dynamicznie rozwijających się agencji digitalowych. Podczas programu 20 agencji brało udział w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach, wymieniając się wiedzą i doświadczeniami z realizacji efektywnych kampanii promocyjnych. Po zakończeniu programu Virtal został dodatkowo wyróżniony przyznaniem najwyższego statusu „Partner Google Premier”.

Wśród warunków koniecznych niezbędnych do uzyskania statusu, poza specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem, trzeba wykazać się rosnącą liczbą klientów i wysoką jakością prowadzonych kampanii.

 „Uzyskanie najwyższego statusu partnerskiego Google to dla nas duże osiągnięcie i ogromne wyróżnienie. To obiektywny i wiarygodny znak, że nasze zespół posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie realizacji efektywnych kampanii marketingowych. To kolejny, po udziale w programie Google Elevator, krok milowy rozwoju naszej agencji. Wierzymy, że ten znak jakości oraz korzyści jakie płyną z statusu Partner Google Premier wpłyną pozytywnie zarówno na nasz rozwój, jak i docelowo wyniki naszych klientów.” – powiedział Paweł Kuźma, prezes Virtal Sp. z o.o.

Status „Partner Google Premier” oznacza wiele korzyści dla uczestniczących w nim firm, najważniejsze z nich to mocne wsparcie techniczne przy prowadzonych kampaniach, możliwość udziału w szkoleniach i wydarzeniach organizowanych przez Google, dzięki którym agencje uzyskają szybki dostęp do nowych rozwiązań technologicznych oraz zmian w funkcjonowaniu narzędzi. To również możliwość organizacji trójstronnych spotkań z klientem agencji i Google oraz wsparcie rozwoju biznesowego agencji.

Virtal jest częścią Grupy MZN Property, która realizuje plan budowy technologiczno-finansowej platformy OneStopShop dla rynku nieruchomości i finansów. Ekosystem oferuje usługi dla osób poszukujących nieruchomości oraz partnerów biznesowych – agencji nieruchomości i deweloperów. Virtal specjalizuje się w realizacji efektywnościowych kampanii reklamowych SEM/SEO, w szczególności dla branży deweloperskiej i przemysłowej. Do grona klientów firmy należą m.in. Borga, Freedom Nieruchomości, INHOM, Enbio.

Na skróty

Raporty

Prezentacje

O spółce