Komitet Audytu Rady Nadzorczej

Piotr Boliński – Przewodniczący Komitetu Audytu Rady Nadzorczej

ukończył studia wyższe inżynierskie na Politechnice Warszawskiej (kierunek: Automatyka) i posiada tytuł magistra inżyniera elektroniki; jest specjalistą d/s inwestycji kapitałowych w funduszu Spartan Capital SA. W latach 1993-2009 prowadził własną działalność gospodarczą, obejmującą doradztwo biznesowe w zakresie zarządzania i sprzedaży. Jest współtwórcą i wspólnikiem kilku przedsięwzięć z obszarów: informatyka, media, nieruchomości, finanse. Pracował m.in. w Siemens Nixdorf, Polsys, PPWP, Via Polska.

 

Michał Pyzik - Zastępca Przewodniczącego Komitetu Audytu Rady Nadzorczej

absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Swoje doświadczenie w branży finansowej zdobywał jako dyrektor finansowy w JBA Polska. W latach 2003-2011 pełnił funkcję dyrektora finansowego w Exact Software Poland sp. z o.o. oraz kontrolera finansowego na region Europy Centralnej i Wschodniej w holenderskiej firmie Exact International B.V. Od 2012 r. jest właścicielem oraz partnerem w firmie zajmującej się konsultingiem finansowym.

Dariusz Piszczatowski - Członek Komitetu Audytu Rady Nadzorczej

związany zawodowo z rynkiem kapitałowym od 1995 roku. Właściciel Sui Generis Investments Ltd, poprzednio dyrektor w ABN AMRO Securities oraz Domu Maklerskim PBR. Posiadacz dyplomu CFA i licencji maklera papierów wartościowych. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W Radzie Nadzorczej Morizon S.A. pełni funkcję od 2010 roku.

Regulamin Komitetu Audytu Rady Nadzorczej

 

Na skróty

Raporty

Prezentacje

O spółce