Rada Nadzorcza

Dariusz Piszczatowski - Czlonek Rady Nadzorczej

związany zawodowo z rynkiem kapitałowym od 1995 roku. Właściciel Sui Generis Investments Ltd, poprzednio dyrektor w ABN AMRO Securities oraz Domu Maklerskim PBR. Posiadacz dyplomu CFA i licencji maklera papierów wartościowych. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W Radzie Nadzorczej Morizon S.A. pełni funkcję od 2010 roku.

Piotr Boliński – Członek Rady Nadzorczej

ukończył studia wyższe inżynierskie na Politechnice Warszawskiej (kierunek: Automatyka) i posiada tytuł magistra inżyniera elektroniki; jest specjalistą d/s inwestycji kapitałowych w funduszu Spartan Capital SA. W latach 1993-2009 prowadził własną działalność gospodarczą, obejmującą doradztwo biznesowe w zakresie zarządzania i sprzedaży. Jest współtwórcą i wspólnikiem kilku przedsięwzięć z obszarów: informatyka, media, nieruchomości, finanse. Pracował m.in. w Siemens Nixdorf, Polsys, PPWP, Via Polska.

Tomasz Święcicki - Członek Rady Nadzorczej

absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych UW, współzałożyciel i inwestor w Melog.com, zarządzał infrastrukturą informatyczną i wdrożeniami informatycznymi m.in. w Melog.com, Dickinson & Wright, NFI Fortuna i w szeregu innych firm i instytucji. Obecnie jest managerem IT w międzynarodowej kancelarii prawnej Baker & McKenzie, gdzie zarządza działem informatyki, bierze udział w międzynarodowych projektach min. dotyczących pracy zdalnej, telekomunikacji, zarządzania wiedzą.

Michał Pyzik - Członek Rady Nadzorczej

absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Swoje doświadczenie w branży finansowej zdobywał jako dyrektor finansowy w JBA Polska. W latach 2003-2011 pełnił funkcję dyrektora finansowego w Exact Software Poland sp. z o.o. oraz kontrolera finansowego na region Europy Centralnej i Wschodniej w holenderskiej firmie Exact International B.V. Od 2012 r. jest właścicielem oraz parnterem w firmie zajmującej się konsultingiem finansowym.

Przemysław Sypniewski - Członek Rady Nadzorczej

posiada wykształcenie wyższe, ukończył Szkołę Główną Handlową na kierunku zarządzanie i marketing, posiada tytuł MBA Canadian Executive MBA, ukończył również studia podyplomowe w Polsko Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych na kierunku IT w biznesie oraz studia podyplomowe pośrednika nieruchomości i rzeczoznawcy majątkowego. Pan Przemysław Sypniewski zajmował stanowisko kierownika projektów/ specjalisty ds marketingu w Wirtualna Polska SA, Kierownika Produktu w Nasza Telekomunikacja SA, Project Managera w Orange Polska SA, Dyrektora Departamentu Kluczowych Projektów w Multimedia Polska SA, Managera Produktu i Dyrektora Operacyjnego MVNO w Grupie Kapitałowej Integer.pl. Obecnie na stanowisku Senior Consultant w Atos GDC Polska.

 

Regulamin Rady Nadzorczej

Kadencja Rady Nadzorczej

Członkowie Rady Nadzorczej zostali powołani na pięcioletnią kadencję, która rozpoczęła się w dniu 6 czerwca 2019 roku.

Na skróty

Raporty

Prezentacje

O spółce