Podstawowe informacje

MZN Property Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, pod adresem: ul. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372685, NIP 9570986959, REGON 220543196, kapitał zakładowy 8.669.024,70 zł w pełni opłacony.

 

MZN Property Spółka Akcyjna jest właścicielem Grupy Morizon-Gratka Sp. z o.o., Lendi Sp. z o.o., Lendi Care Sp. z o.o., FinPack Sp. z o.o. i Virtal Sp. z o.o. Za pośrednictwem wymienionych podmiotów zarządza platformami technologiczno-finansowymi umożliwiającymi wyszukiwanie, finansowanie i dokonywanie transakcji na rynku nieruchomości, dostarcza kompleksowe usługi i narzędzia FinTech dla pośredników finansowych, biur nieruchomości i deweloperów oraz dysponuje własną siecią profesjonalnych ekspertów kredytowych.

Grupa MZN Property jest wydawcą czołowych serwisów z ogłoszeniami - zwłaszcza w obszarze nieruchomości, na których użytkownicy mogą zamieszczać oraz wyszukiwać oferty sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek, lokali komercyjnych, itp. Oprócz najbardziej znanych - Gratka.pl i Morizon.pl, Grupa jest właścicielem serwisów Domy.pl, Oferty.net oraz NoweInwestycje.pl.